Ons team (in beeld)


 

             

Daniëlle Hop                                            Margreet Koelewijn                         Alinda Koelewijn
Directeur (ma-do)                                   Onderbouwcoördinator                  Bovenbouwcoördinator

 .           

Anneke Wieldraaijer                             Corrie Wisse                                       Marian Gmelig Meyling
IB-er onderbouw                                    IB-er bovenbouw                              Projectgroep /VVE

             

Willemiem Haverkamp                             Ineke van Noortwijk                       Lianne uit de Bosch
Groep 0/1A                                                 Groep 1B     (ma-di)                        Groep 1B (wo-vrij)

 .  . 

Pauline Figge                                               Cathlelijne van Meerveld         Nies Koelewijn                    Francien Stuivenberg
Groep 2 (ma,di)                                            Groep 2 (wo-vrij)                      Vrijwilligster                        Vrijwilligster

       

Jolanda Mast                                      Maartje van Kesteren                      Jan Cees Baan                        Colinda Visscher
Groep 3A (ma-wo)                             Groep 3A  (wo-vrij)                          Groep 3B                                 Onderwijsassistent onderbouw

 

      

Eefke Koelewijn (ma-wo)             Marlene Erdmann                           Janneke Kastelein                     Japke van Halteren
Groep 4                                            Groep 4 (wo-vrij)                               Groep 5A                               Onderwijsassistent bovenbouw

  

Geke bos                                           Hanneke de Graaf                             Inge van Dijk                             Elise Koelewijn
Groep 5B (ma-wo)                          Groep 5B (wo-vrij)                             Groep 6 (ma-wo)                      Groep 6 (wo-vrij)

       

Jaco Hartevelt                              Alinda Koelewijn (ma,di, vrij)       Hellenique Hartog (wo, do)              Tinette Ootjers
Groep 7                                         Groep 8                                          Groep 8                                                Administratie

Jaap Hopman
Conciërge

Werkdrukvermindering

Van de overheid hebben geld gekregen voor werkdrukvermindering, dit gaan we op de volgende manier inzetten:
– Onderwijsassistent Colinda Visscher wordt volledig ingezet voor groep 1 en 2
– Onderwijsassistent Japke van Halteren wordt volledig ingezet voor de midden- en bovenbouw
– Een vakleerkracht gym Jelle Honing voor groep 3 tot en met 8
– Margreet Laseur gaat de full-time leerkrachten vervangen. Zij gaan 1 keer per twee weken een dagdeel niet voor hun groep. Ze hebben dan tijd om kindgesprekken/oudergesprekken te voeren, administratie bij te werken, kijken/leren bij collega’s en de kinderen te toetsen. De part-timers vervangen elkaar grotendeels, zodat ook in deze groepen tijd is voor bovenstaande zaken.
– De projectgroep is uitgebreid naar anderhalve dag, deze zal gedraaid worden door Marian Gmelig Meyling (voorheen werkzaam op Eemdijk)
– Tenslotte zijn we ook erg blij de vrijwilligsters Nies Koelewijn (groep 1 en 2) en Francien Stuivenberg (groep 3 en 4)